Ogled tekem reprezentance Slovenije na Danskem

cev_logoOdbojkarska zveza Slovenije je v sodelovanju s Kompasom pripravila program za ogled tekem naše članske reprezentance na evropskem prvenstvu na Danskem.

Tekme v skupini si bo možno ogledati v okviru štiri dnevnega programa.

Na Dansko se lahko potuje z avtobusom . Odhod je 19. septembra, planiran povratek pa 23. septembra v jutranjih urah. Cena je 339 €. Prijavite se lahko do 1. septembra na vseh poslovalnicah Kompasa.

Druga različica je bila, da se v Hernig odpravite z letalom. Odhod je 20. septembra, prihod pa ravno tako 23. septembra. Cena paketa z letalom je 848 €. Rok za prijave pa je že potekel 1. avgusta.

Doplačilo za paket kart za vse tri tekme je 69 €.

Podrobnejši pogram si lahko ogledate tukaj .

Slovenija se bo na Danskem pomerila v skupini “C” pomerila s Srbijo, Finsko in Nizozemsko.