Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Obe naši mednarodni sodnici sodita ta teden v CEV pokalih

Slovenija ima dve mednarodni sodnici, Sanjo Miklošič in Evo Tomec.

Obe bosta ta teden “v akciji” na mednarodnih prizoriščih. V torek, 05.12.2017, s pričetkom ob 18:00 po našem času, bo Eva Tomec v vlogi druge sodnice sodila tekmo na Portugalskem. V 1/16 finala pokala Challenge CEV se bosta pomerili ekipi Benfice iz Lizbone in UVC Holding iz Gradca. Prvi sodnik bo nemški sodnik Benedikt Geukes. Tekmo si lahko ogledate na povezavi TUKAJ.

Dan kasneje bo Sanja Miklošič ob 17:00 kot prva sodnica dala znak za pričetek tekme med Arkasom Izmir in poljsko ekipo Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE. Drugi sodnik bo Bensimon Roy iz Izraela. Tekma bo v neposrednem prenosu tudi na Sportklubu 2.

 

 

511 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...