Obe naši mednarodni sodnici sodita ta teden v CEV pokalih

Slovenija ima dve mednarodni sodnici, Sanjo Miklošič in Evo Tomec.

Obe bosta ta teden “v akciji” na mednarodnih prizoriščih. V torek, 05.12.2017, s pričetkom ob 18:00 po našem času, bo Eva Tomec v vlogi druge sodnice sodila tekmo na Portugalskem. V 1/16 finala pokala Challenge CEV se bosta pomerili ekipi Benfice iz Lizbone in UVC Holding iz Gradca. Prvi sodnik bo nemški sodnik Benedikt Geukes. Tekmo si lahko ogledate na povezavi TUKAJ.

Dan kasneje bo Sanja Miklošič ob 17:00 kot prva sodnica dala znak za pričetek tekme med Arkasom Izmir in poljsko ekipo Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE. Drugi sodnik bo Bensimon Roy iz Izraela. Tekma bo v neposrednem prenosu tudi na Sportklubu 2.