Novak, Valentar in Skudnik aktivni v CEV pokalu in CEV Challenge pokalu. Humerca na Ligi prvakinj #video

Februarja in marca smo imeli kar nekaj slovenskih sodnikov in kontrolorjev na delu v evropskih tekmovanjih. Gregor Novak in Bernard Valentar sta sodila na polfinalnih obračunih CEV pokala (24.2. in 2.3.) med ekipama Tent Obrenovac (SRB) in Saguella Monza (ITA), vendar vsak na svoji tekmi v vlogi 1. sodnika. Boris Skudnik je bil prav tako aktiven v polfinalu, in sicer 3.3. v CEV Challenge pokalu med ekipama 1. MCM-Diamant KAPOSVAR (HUN) in C.S.M. Volei Alba BLAJ (ROM).

Gregor Humerca je bil 3.3. tehnični delegat na polfinalni tekmi Lige prvakinj, o kateri smo pisali že tukaj.

Grega Novak v vlogi 1. sodnika. 2. sodnik srečanja je bil PINDRAL Szymon iz Poljske.
Bernard Valentar v vlogi 1. sodnika. 2. sodnik srečanja je bil Husejnović Jasmin iz BIH.

foto: osebni arhiv Gregorja Novaka