Nejc Klinar prejemnik priznanja PGD Zabreznica

Nejc Klinar, nosilec zastave na gasilski paradi v Žirovnici

Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica je konec junija praznovalo 120 let delovanja. Ob visoki obletnici so člani društva pripravili gasilsko parado in podelili priznanja najzaslužnejšim v svojih vrstah.

Glavni del slovesnosti je potekal pred dvorano Pod Stolom, ki je dobro znana tudi ljubiteljem odbojke. Med prejemniki priznanj za delo v gasilstvu je bil tudi član DOS Gorenjska, Nejc Klinar. Prejel je priznanje gasilske zveze III. stopnje.

377459_10151072140876770_2052952969_n

Člani DOS Gorenjska Nejcu čestitamo ob prejemu priznanja.