Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Nejc Klinar prejemnik priznanja PGD Zabreznica

Nejc Klinar, nosilec zastave na gasilski paradi v Žirovnici

Nejc Klinar, nosilec zastave na gasilski paradi v Žirovnici

Prostovoljno gasilsko društvo Zabreznica je konec junija praznovalo 120 let delovanja. Ob visoki obletnici so člani društva pripravili gasilsko parado in podelili priznanja najzaslužnejšim v svojih vrstah.

Glavni del slovesnosti je potekal pred dvorano Pod Stolom, ki je dobro znana tudi ljubiteljem odbojke. Med prejemniki priznanj za delo v gasilstvu je bil tudi član DOS Gorenjska, Nejc Klinar. Prejel je priznanje gasilske zveze III. stopnje.

 

 

377459_10151072140876770_2052952969_n

Člani DOS Gorenjska Nejcu čestitamo ob prejemu priznanja.

 

2486 ogledov skupaj 4 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...