Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Navodila za pošiljanje zapisnikov s strani sekretarja ZOSS

zoss-znak_aniNa spodnji povezavi si prosimo oglejte, kako naj bi pošiljali zapisnike po končanih tekmah oziroma turnirjih. Prihaja namreč do vsemogočih pošiljk pri katerih se nekateri zapisniki celo poškodujejo. Opozarjamo, da gre za uradne dokumente o tekmovanjih, zato prosimo za posebno skrbno ravnanje.

Navodila za pravilno zlaganje ter pošiljanje zapisnikov

861 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...