Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Na tekmah, ki jih organizira CEV, v prihodnje brez tehničnih odmorov

Iz CEV-a so sporočili, da se je upravni odbor na zasedanju, ki je potekalo v okviru zaključnega turnirja četverice CEV Lige prvakov v Kazanu, odločil, da spremeni pravilo tehničnih odmorov.

Od nedelje, 13. maja 2018, torej na tekmah, ki jih organizira CEV, ne bo več prekinitev pri osmi in šestnajsti točki. CEV odločitev o uporabi tehničnih odmorov v državnih prvenstvih prepušča posameznim nacionalnim zvezam.

 

415 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...