Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

V Hočah se bodo pomerili Slovenci, Bolgari, Danci in Kanadčani

Mednarodni turnir moških reprezentanc v Hočah 29. do 31.8. v VŠD Hoče

Mednarodni turnir moških reprezentanc v Hočah
29. do 31.8. v VŠD Hoče

Od 29.8. do 31.8. si bo v Hočah možno ogledati kar nekaj tekem na najvišjem nivoju.

Bolgari so trenutno 9. na svetovni lestvici, Kanadčani, pod vodstvom Glenna Hoaga  (trener, ki je ACH Volley popeljal v zaključni turnir Lige prvakov v sezoni 2009/10) so od januarja letos na svetovni lestvici napredovali za 7 mest. Trenutno zasedajo 11. mesto. Danci zasedajo 68., Slovenci pa 37. mesto, oboji pa bodo nastopili na Evropskem prvenstvu, ki bo potekalo od 20. do 29. septembra 2013 na Danskem in Poljskem.

Več informacij dobite s klikom na fotografijo.

Svetovna lestvica.

Evropsko moško prvenstvo Danska – Poljska 2013.

Vabljeni ljubitelji odbojke!

794 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...