Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Markelj jutri na Poljskem


Po dolgem dnevu tudi pobiralci žog naredijo kako napako

Blaz Markelj, clan DOS Gorenjska, bo jutri, 12.11.2017, sodil kvalifikacije za mosko ligo prvakov. Na Poljskem se bosta pomerili ekipi Jasztrebski in Omonia Nikozija. Markelj bo na omenjeni tekmi prvi sodnik. Drugi sodnik bo Ryclik Stefan. Tekma se pricne ob 17:30. Ogledati si jo bo mogoce na Laoli

540 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...