29.1. 2020,  Saint Petersburg KAZAN

Nov teden in nova tekma za Blaža v Ligi prvakov, in sicer tokrat tudi v vlogi prvega sodnika, vendar na tekmi med moškima ekipama Zenit Kazan in VC Greenyard MAASEIK.

Žreb pred tekmo

Gostje iz Belgije so bili premalo prepričljivi ter ostali brez dobljenega niza. Za najboljšega igralca tekme je bil izbran Earvin Ngapeth, najbolj učinkovit v napadu je bil korektor Tsvetan Sokolov, najboljši bloker je bil Artem Volvich, na sprejemu pa je bil najbolj uspešen Valentin Golubev, vsi iz domačega kluba.

1. sodnik Markelj Blaž (SLO), delegat CEV Zoran Ješić (SRB), 2. sodnik Muha Bruno (HRV)

Kratke vrhunce s tekme si lahko pogledate v video posnetku spodaj.

• C lista C1 lista: Luskovec David Zadnik Nataša C2 lista: Boškovič Natalia Filpčič Maša Gimpelj Kaja Gahova Petra Gregorčič Mia Kambič Maja Kavčič ...