Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Liga prvakov – Blaž Markelj tokrat v Belgiji #video

11.2. 2020, Schiervelde ROESELARE

Pestri trije tedni so za Blažem, ki je v tem času, poleg tekem državnega prvenstva, sodil na treh tekmah Lige prvakov: na Poljskem, v Rusiji in nazadnje v Belgiji.

Domačini so si priborili pomembne 3 točke pred zadnjim krogom v skupini E

Tekma med domačo ekipo Knack Roeselare in nemško ekipo Vfb Friedrichshafen je bila tesna v prvih dveh nizih, po katerih sta bili ekipi poravnani, v tretjem in četrtem nizu pa so bili domačini uspešnejši in si priigrali pomembne tri točke. Na lestvici tako pred zadnjim krogom rednega dela zasedajo 2. mesto. Če ne bo prišlo do presenečenj, bodo tam tudi ostali.

448 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...