Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Licenčni seminar A liste v Novi Gorici

Licenčni seminar A liste v Novi Gorici

Licenčni seminar A liste v Novi Gorici

Danes so se sodniki A liste in delegati – kontrolorji zbrali v Novi Gorici, kjer so podrobneje spoznali spremembe in novosti v pravilih, pregledali lanskoletne ocene ter prejeli navodila za sezono 2013/14.

Več o novostih bomo objavili kmalu.

956 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...