Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Leto 2015 naj bo v duhu fair-playa… na vseh področjih – SREČNO 2015!

Zapisnikarice in zapisnikarji, sodnice in sodniki, delegati-kontrolorji ter upravni odbor društva odbojkarskih sodnikov Gorenjske, s predsednikom društva Branetom Hrovatom, vam želimo srečo in veliko odbojke v letu 2015!

Pa naj bo čimmanj nešportnih potez. Na koncu vedno zmaga boljši.

1147 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...