Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Kranjski orli so gostili Katarce

OK Triglav : Mladinska reprezentanca Katarja (foto: Miro Ambrožič)

OK Triglav : Mladinska reprezentanca Katarja (foto: Miro Ambrožič)

V soboto, 30.8. je odbojkarski klub Triglav iz Kranja v Športni dvorani Planina gostil mladinsko reprezentanco Katarja, katero vodi Tine Sattler – nekdanji trener Triglava. Tekma je bila prava poslastica, saj so oboji prikazali izjemno borbeno igro in navduševali gledalce na tribunah. Na koncu so bili s 3:2, in rezultatom 21:19 v 5. nizu, boljši mladi upi Katarja.

Tekmo sta sodila Daniel Atanasov in Primož Slavec.

 

1071 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...