Kranjski orli so gostili Katarce

OK Triglav : Mladinska reprezentanca Katarja (foto: Miro Ambrožič)

V soboto, 30.8. je odbojkarski klub Triglav iz Kranja v Športni dvorani Planina gostil mladinsko reprezentanco Katarja, katero vodi Tine Sattler – nekdanji trener Triglava. Tekma je bila prava poslastica, saj so oboji prikazali izjemno borbeno igro in navduševali gledalce na tribunah. Na koncu so bili s 3:2, in rezultatom 21:19 v 5. nizu, boljši mladi upi Katarja.

Tekmo sta sodila Daniel Atanasov in Primož Slavec.