Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Končnik sodniški delegat v Moskvi

ist2_5064442-3d-ball-russia-flagPeter Končnik je s strani ERC CEV prejel delegacijo za tekmo 1/6 končnice lige prvakinj. Odletel je v Moskvo, kjer bo nadzoroval delo italijanskega sodnika Santija Simonea in rumunskega sodnika Szabo-Alexia Paula Catalina.

Prva tekma med Dinamom iz Moskve in Fenerbahcejem iz Istanbula se je končala z zmago turških odbojkaric s 3:1 (21, 14, -21, 19).

Zmagovalke bodo uvrščene na zaključni turnir lige prvakinj, ki bo letos potekal v Italiji.

902 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...