Končnik na evropskem prvenstvu fantov CEV U18

Od sobote, 07.04.2018, do nedelje, 18.04.2018, bo potekalo evropsko prvenstvo fantov do 18. leta. Prvenstvo, na katerega se slovenska reprezentanca žal ni uvrstila, bosta gostili Češka in Slovaška.

Zlin in Puchov bosta gostili vsaka po šest reprezentanc. Prvi dve ekipi iz vsake skupine se uvrstita v polfinale, tretja in četrta na tekme za razvrstitev med 5. in 8. mestom. Zadnji dve ekipi v skupini se po skupinskem delu odpravljata domov.

Med uradnimi osebami na prvenstvu bo tudi sodniški delegat Peter Končnik iz Slovenije. Trenutno je skupaj s Lucianom Gasparijem, predsednikom sodniške komisije CEV, v Zlinu, kjer bo ostal do finalnih bojev.

V Puchovu bosta sodnike nadzirala in izobraževala Yener Aziz in Štefan Hank.

Finalna tekma se bo odigrala v nedeljo, 15.04. ob 18:00. Tekme si bo možno ogledati v prenosih na Laola1.tv.

Od sodnikov so na tem prvenstvu:

Evers (Belgija), Buchar (CZE), Till (NEM), Horvath (MAD), Lot (ITA), Kovačević (MNE), Van Zanten (NIZ), Vestbo (NOR), Petrović (SRB), Juraček (SVK), Ayata (TUR) in Bosenko (UKR).