Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Hutinskijeva in Borovinškova bosta igrali ligo prvakov

635101781627037136_sara_hutinski_120523_thomas_crncec[1]Ljubljana – Slovenski odbojkarici Sara Hutinski in Sonja Borovinšek bosta v novi sezoni igrali za češko ekipo Agel Prostejov, ki bo letos nastopala tudi v elitni ligi prvakov.

Več si lahko preberete tukaj.


1054 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...