Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Grega Novak v torek, 12.12., v Gradcu sodi pokal Challenge

 

V torek, 12.12.2017, bo slovenski mednarodni sodnik Gregor Novak sodil prvo tekmo 1/16 finala pokala CEV Challenge.

V Gradcu se bosta pomerili ekipi UVC Holding Graz in Dinamo Krasnodar. Drugi sodnik na tej tekmi bo Sabroso Moratilla Francisco iz Španije.  Avstrijke so trenutno na 4. mestu državnega prvenstva. Njihove nasprotnice trenutno zasedajo zadnje mesto v močni ruski ligi.

Tekma se bo pričela ob 17:00.

516 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...