Gorenjska ta vikend središče odbojkarskega dogajanja

Že včeraj se je Kranju pričel finalni turnir za naslov pokalnih prvakinj in prvakov v sezoni 2016/2017. Ta vikend pa v Kranjski Gori poteka še CEV turnir v odbojki na snegu. To zimsko središče bo v dveh dneh gostilo 21 moških in 10 ženskih parov, ki se bodo potegovali za točke evropske lestvice odbojke na snegu. Nagradni sklad v moški konkurenci je 1200 €, v ženski pa 800 €. Zmagovalca pri moških si bosta razdelila 500 €, pri ženskah pa 400 €.

Na tekmah z dvojno eliminacijo se igra na dva dobljena niza do enajste točke (dve razlike). Finalni tekmi bosta na tri dobljene nize.

Na turnirju bodo sodili slovenski sodniki. Med šesterico sodnikov bodo kar trije člani DOS GorenjskaVratarič Ema, Pevc Anton in Atanasov Daniel. Poleg njih bodo še Globačnik Ljubo, Turk Mitja in Zajec Rok.

Promocijski video serije odboojke na snegu si lahko ogledate TUKAJ.

Igrišča so postavljena ob hotelu Kompas v Kranjski Gori. Vabljeni na ogled zimskega spektakla!