Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Globačnik sodi v Krasnodaru

FairPlayLogoSlovenski mednarodni sodnik Ljubomir Globačnik je že v Krasnodarju, kjer bo sodil polfinalni obračun pokala CEV za ženske. Tekmo, ki bo v torek, 08.03.2016, ob 15:00 po našem času bo sodil kot drugi sodnik. Prvi sodnik na tekmi bo njegov kolega iz Romunije, Silvan Lungu.

Dvoboj med Dinamom iz Krasnodarja in Azeryolem iz Bakuja je prva tekma tega dvoboja. Povratna tekma bo v soboto, 12.03.2016 v Bakuju.

Prenos si lahko ogledate na tej POVEZAVI.

Povratno tekmo v Bakuju bo teden dni kasneje sodil David Gril.

751 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...