Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

FIVB objavila nova pravila 2015-2016

FIVB-Volleyball_Rules2015-2016-EN_coverV okviru svetovnega prvenstva v odbojki v Italiji je potekal tudi 34. kongres FIVB. Na njem so sprejeli nekatere spremembe v pravilih odbojkarske igre. Naj opozorimo, da nova pravila še niso v veljavi v tekmovanjih pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije. Vse, ki jih zanimajo spremembe, pa si pravila lahko ogledate na tej POVEZAVI.

Zaenkrat je objavljena angleška verzija. Pripravljene pa bodo še verzije v francoščini. španščini, arabščini in ruščini.

2512 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...