Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

FIVB določil tudi sodnice in sodnike za zaključne turnirje Velike nagrade FIVB

Brazilke so branilke naslova iz leta 2014

Brazilke so branilke naslova iz leta 2014

S prvo tekmo med Mehiko in Kolumbijo se bo konec junija pričela tudi letošnja izvedba Velike nagrade FIVB (FIVB Grand Prix). Po podobnem modelu kot moški kolegi se bodo tudi dekleta konec julija pomerila na zaključnih turnirjih posameznih skupin. FIVB je že določila sodnike, ki bodo letos del teh spektaklov v ZDA, na Poljskem in v Avstraliji.

Skupina 3 bo igrala zaključni turnir od 10. do 12. julija v Avstraliji. V Canberro se po olimpijskih igrah 2000 zopet vrača veliko tekmovanje. Skupina 2 bo v Lubinu na Poljskem imela zaključni turnir za vstopnico v najelitnejšo skupino, ki bo letos imela zaključni turnir v ZDA, in sicer v odbojkarski NCAA meki Omahi.

Century Link Centre Omaha bo gostil boje za prvakinje

Sodniki, ki bodo delili pravico na omenjenih turnirjih, so:

SKUPINA 1: ZDA (Omaha) – 22.07.-26.07.2015

BOUDAYA Taoufik (Tunizija)
YENER Aziz (Turčija)
RODRIGUEZ Jativa Susana Maria (Španija)
KANG Joo-Hee (j. Koreja)
ESPICALSKI Rogerio (Brazilija)
RENE Karina Noemi (Argentina)
SKUPINA 2: POLJSKA (Lublin) - 31.07.-02.08.2015
ZAHORCOVA Karin (Češka)
DI GIACOMO Arturo (Belgija)
NEDERHOED Jacobus (Nizozemska)
WANG Ziling (Kitajska)

SKUPINA 3 : AVSTRALIJA (Canberra) - 10.07.-12.07.2015
LEE Heung Fai (Hong Kong)
GRADINSKI Goran (Srbija)
CULL Kevin (ZDA)
CACADOR Anderson (Brazilija)
1096 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...