Evropsko prvenstvo v sedeči odbojki v Podčetrtku v polnem teku

evropsko sedeca odbojka 2015 zenske podcetrtek 2Po moškem evropskem prvenstvu, ki se je nedavno odvilo v Nemčiji, se v Podčetrtku odvija še ženski del prvenstva. V konkurenci osmih ekip je tudi slovenska ženska reprezentanca, katera je v ponedeljek s 3:0 premagala Nemke, včeraj pa z enakim rezultatom še sosednjo Madžarsko. Tokrat ima zlata medalja še dodatno težo, saj samo ta odpira vrata, ki vodijo na paraolimpijske igre v Rio (2016).

V Podčetrtku imamo tudi slovenske predstavnike v sodniškem zboru, in sicer nas v vlogi kontrolorja zastopa Peter Končnik. V vlogi sodnice bo tekme sodila Ema Vratarič, kot linijska sodnika pa bosta sodila še Barbara Pesjak in David Luskovec (vsi iz DOS Gorenjske). Poleg naših članov na tem turnirju v vlogi sodnikov oz. linijskih sodnikov delo opravljajo tudi Janko Plešnik ter Primož Tratnik.

evropsko sedeca odbojka 2015 zenske podcetrtek 1

POVEZAVE:

Vsem želimo uspešno opravljeno delo!