Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Evropske igre tudi s slovenskima predstavnikoma

Recommended Baku 2015 LogoOd 12. do 28. junija bodo v Bakuju prve evropske igre. Odbojkarji in odbojkarice naj bi svoje tekme pričele dan po otvoritvi iger, torej 13. junija. Finalni tekmi bosta odigrani zadnja dva dneva vse evropskega športnega druženja. Domovanje odbojkarjev bo Crystal hall. Gre za 350 milijonov dolarjev vredno dvorano, ki je leta 2012 gostila tekmovanje za popevko Evrovizije. Za tekme evropskih iger bo kapaciteta dvorane 6.000 gledalcev.

Slovenijo bosta kot člana delegacije predstavljala Peter Končnik, član DOS Gorenjska, in Sanja Miklošič. Končnik bo na tekmovanju kot sodniški delegat, Miklošičeva pa bo del sodniškega zbora.

Končnik in Miklošičeva bosta predstavljala Slovenijo v Kristalni dvorani

Končnik in Miklošičeva bosta predstavljala Slovenijo v Kristalni dvorani

Ostali sodniki nominirani za to tekmovanje so:

Aliyev Eldar (AZE), Collados Fabrice (FRA), Ivanov Ivaylo (BLG), Partiainen Kari (FIN), Piasetski  Aliaksandr (BLR), Rapisarda Daniele (ITA), Rodriguez Jativa Suzana (ŠPA), Schurmann Philippe (LIE), Simonović Vladimir (SRB), Yener Azizi (TUR), Zahorcova Karin (CZE), Zakharova Olga (RUS),Witte  Sabine (NEM), Michlic Agnieszka (POL), Simonovska Sonja (MNE). 

1325 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...