Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Evropska liga 2014

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca se je suvereno uvrstila v polfinale Evropske lige, kjer se bo za finale dvakrat pomerila z Grčijo. Prvič, 12. julija v gosteh, nato pa še 16. julija v dvorani Ljudski vrt v Mariboru. Več.

Ženska reprezentanca v svoji skupini nastopa zelo dobro, vendar pa bo boj za 2. mesto, ki vodi v polfinale, še kako težak, saj se v zadnjem krogu v Novem mestu srečajo s Turkinjami. Več.

letak_tekme-EL2-m letak_tekme-EL2-w

Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...