Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Eva Tomec na Nizozemskem, Markelj Blaž v Bolgariji

Ta teden sta dva slovenska mednarodna sodnik sodila tekme evropskih pokalov. Eva Tomec je bila prva sodnica na tekmi pokala CEV na Nizozemskem, kjer je bila Eva Mori pred 800 gledalci s svojo francosko ekipo uspesnejša od domačink. Z zmago 3:0 se je njena ekipa uvrstila v naslednji krog. Eva je sodila skupaj s ciprskim sodnikom Christosom Maifshosiom.

Blaž Markelj, član DOS Gorenjska, je v drugem krogu lige prvakinj v Plovdivu sodil balkanski derbi. Kot drugi sodnik je pred 3800 gledalci sodil tekmo med Maritzo Plovdiv in Vizuro. Uspešnejse so bile gostje iz Srbije, ki so po dveh urah boja slavile s 3:1.

 

1305 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...