Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Ena lepših odbojkarskih akcij v slovenskem prvenstvu v sezoni 2014/15 je obkrožila odbojkarski svet

Na spletu je zaokrožil posnetek ene najlepših točk v finalu moškega državnega prvenstva med ekipama ACH Volley in Calcit Volleyball. Posnetek (RTV SLO) iz dvorane Tivoli si lahko ogledate spodaj. Posnetek so objavili nekateri odbojkarski portali v tujini, pravtako pa je zaokrožil po socialnih omrežjih.

Tekmo sta sodila Bernard Valentar in Blaž Markelj, oba mednarodna sodnika.

 

1121 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...