Emi želimo čimprejšnje okrevanje

Detajl  Tabla prometna nesreca vojasko podrocje vojaska policija opozorilna tablaV ponedeljek, 23. februarja, je bila udeleženka prometne nesreče na gorenjski avtocesti  tudi članica DOS Gorenjska, Ema Vratarič. V njeno vozilo je trčil voznik, ki je z neprilagojeno hitrostjo pripeljal v ovinek. V nesreči je bilo poškodovanih osem oseb.

Ema iz bolnice Jesenice sporoča, da se kljub zlomljenemu zapestju in zašitemu kolenu, v družbi “simpatičnih medicinskih bratcev” dobro počuti. Verjamemo, da ni dolgčas ne njej, ne medicinskemu osebju.

Prometna nesreča pri Lescah. Vir: www.24ur.com

Prometna nesreča pri Lescah.
Vir: www.24ur.com

Emi želimo čim prejšnje okrevanje in hiter povratek na odbojkarska igrišča.