Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Ekipne licence v začetku tekmovalne sezone

ekipna licenca

Vsi sodniki naj bodo pozorni na obvestilo sekretarja ZOSS:

Prosim, če lahko obvestite vse vaše sodnike, da bo verjetno ta vikend in verjetno tudi naslednji vikend kar nekaj ekip, ki ne bodo imele ekipne licence. V kolikor ekipa nima ekipne licence, morajo sodniki OBVEZNO identificirati igralce na podlagi osebnih dokumentov. V kolikor kdo od igralcev/-k nima osebnega dokumenta, temu igralcu/-ki NE DOVOLIJO igrati.

Enako velja tudi za trenerje, če nimajo trenerske izkaznice.

Sodniki morajo OBVEZNO tudi zapisati v protokol (obrazec 6), da ekipa oziroma trener ni imel ekipne/trenerske licence/ izkaznice (v kolikor nimajo) in napisati na podlagi česa so te osebe identificirali (osebna izkaznica, potni list).

 

 

741 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...