Določeni tehnični delegati CEV za ligo prvakov 2014/2015

FairPlayLogoTekmovalna komisija evropske odbojkarske zveze CEV je določila tiste, ki bodo spremljali izvedbo tekem v skupinskem delu lige prvakov. Slovenijo bo v tekmovalni sezoni 2014/2015 kot tehnični delegat zastopal Anton Končnik.

Delegiran je na dve tekmi. Obe bosta odigrani v Rusiji. Najprej bo v sredini novembra bdel na izvedbo tekme v derbiju moške skupine “E” med ekipama Belogorie Belgorod in Fenerbahce Istanbul. V januarju pa bo še enkrat odpotoval v Rusijo, a tokrat v Moskvo, na tekmo med rusko ekipo Dinamo Moskva in finskimi predstavnicami LP Salo. Ekipi se bosta pomerili v “C” skupini ženskega dela lige prvakinj.

Anton Končnik bo dvakrat delegat CEV v Rusiji
Anton Končnik bo dvakrat delegat CEV v Rusiji

Na prvi tekmi ACH Volleya v Ljubljani bo v novembru delegat CEV Belgijec Michel Henno. Decembra na tekmo z Budvansko Rivijero v Stožice prihaja Romunka Gabriela Bulgariu. V zadnjem krogu skupine “C” pa bo na tekmi z Berlinom tehnični delegat CEV Willy Bruninx.

Vse delegacije si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Match-Calendar-Champions_League_5_140701