Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

3. december – Mednarodni dan invalidov (VIDEO)

Evropsko prvenstvo v sedeči odbojki na Poljskem (foto: sportel24.pl)

Evropsko prvenstvo v sedeči odbojki na Poljskem, kjer je ženska reprezentanca osvojila bronasto medaljo
(foto: sportel24.pl)

Današnji dan je namenjen invalidom, ki kljub svojim omejitvam delujejo na področjih, ki jih imajo radi. V Sloveniji je kar nekaj v športu aktivnih posameznikov in ekip, ki dosegajo odmevne rezultate. Izpostaviti gre žensko odbojkarsko reprezentanco, o kateri smo že pisali, in plavalca iz Radovljice, Darka Đurića.

Mednarodna paraolimpijska zveza je pripravila motivacijski video o delovanju invalidov v športu.

 

1631 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...