Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Debitantski nastop v Bundesligi!

Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je namreč imel debitantski nastop v nemški Bundesligi.

Sodil je tekmo med SCC Karlsruhe in Volley Young Stars Friedrichafen. Šlo je za tekmo 2. Bundeslige – jug. Sodniška delegatka na tekmi mu je bila bivša mednarodna sodnica Heike Kraft.

Tekmo si lahko v posnetku ogledate na TEJ POVEZAVI.

Tekmovanja v najvišjih (profesionalnih) ligah v Nemčiji potekajo brez prekinitve. Vsi sodniki in delegati – kontrolorji morajo pred tekmami opraviti Covid Test. Zato so vsi prejeli deset hitrih testov.

Danielu želimo uspešno sojenje še naprej.

207 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...