CEV Challenge pokal: Slovenca na Hrvaškem

Od 21. novembra do 23. novembra bodo v Evropi potekali dvoboji ekip v pokalu Challenge. V drugem krogu bosta med delivci pravice tudi dva slovenska sodnika.

Boris Skudnik bo v sredo, 22.11.2017, sodil tekmo v Osijeku. Tam bo v vlogi drugega sodnika sodil na tekmi med ekipama ŽOK Osijek in VB No Sokol Schwechat. Tekma se bo pričela ob 19:00. Prva sodnica na tekmi bo iz Romunija, Papadopol Veronica Mioara.

Gregor Novak bo dan prej v Kaštel Starem v vlogi drugega sodnika na tekmi Mladost Ribola Kaštela in Volejbal Brno. Prvi sodnik prihaja iz Belorusije. Vaitsiakhovich Siarhei bo dal znak za začetek tekme ob 19:00.

Obema želimo obilo užitkov.