Anton Končnik na kvalifikacijsko tekmo v Belgijo

Kortrijk – Belgija

V sredo, 15. avgusta, se bo v “slovenski” skupini pričel boj za uvrstitev na žensko evropsko prvenstvo 2019. Prvenstvo bodo skupaj gostile Turčija, Poljska, Madžarska in Slovaška.

Slovenke, ki bodo nastopile v skupini “A”, bodo za tekmece imele Izrael, Belgijo in Islandijo. Prvo tekmo bodo naše reprezentantke odigrale v sredo v dvorani Tabor. Tekma se bo pričela ob 20:00. Prenos je predviden na kanalu Sportklub 3.

V isti skupini bo pol ure kasneje obračun med Belgijo in Islandijo. Na tej tekmi bo za to, da bo vse potekalo v skladu s CEV predpisi, skrbel Anton Končnik, član DOS Gorenjska. Sodnika na tekmi, ki bo odigrana v slikovitem Kortrijku, sta Petsche Markus (Avstrija) in Biegajlo Dominik (Gruzija).

Najbolj brano v zadnjih 30 dneh

Sorry. No data so far.