Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Andrija Brčinović uspešen na Ljubljanskem maratonu

brcinovic_andrijaMed udeleženci letošnjega 21. Ljubljanskega maratona je bil tudi Andrija Brčinović, član DOS Gorenjska. Bil je med udeleženci najdaljšega teka na 42,195 metrov. Ker ni bil v vodilni skupini s Kenijci, mu ni bilo potrebno opraviti dodatnih 600 metrov… Tokrat se je namreč pametno držal nekoliko za vodilno skupino…

Za Andrijo to ni bil prvi maraton. Udeležil se je tudi že nekaterih maratonov v tujini. V svoji starostni kategoriji je letos v Ljubljani zasedel 111. mesto, med sodniki DOS Gorenjska pa 1. mesto.

Čestitamo!

1186 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...