6. tradicionalni turnir društev odbojkarskih sodnikov

Že nekaj let po vrsti se na koncu dvoranske odbojkarske sezone srečamo sodniki z vseh koncev Slovenije in se med seboj, razdeljeni po društvih, pomerimo v tej prelepi ekipni igri.

Tokrat smo za organizacijo turnirja vseh turnirjev na vrsti v Društvu odbojkarskih sodnikov Gorenjske. Na njem ne bo manjkalo atraktivnih potez, razglabljanja o sodniških odločitvah tistih, ki bodo imeli “čast” soditi sodnikom, slabe in dobre volje, smeha in plesa.

V okviru turnirja bo tudi sestanek strokovne komisije.

Tukaj bomo redno dodajali novice, spremembe in ostale informacije v zvezi s turnirjem.

RAZPORED TEKEM PO SKUPINAH IN IGRIŠČIH

PRAVILA

Lokacija tekmovalnega dela in naslov: Dvorana Pod Stolom (Zabreznica 4, 4274 Žirovnica)

Lokacija družabno-zabavnega dela: parcela konjeniškega kluba Stol